Kniha návštěv

Můžete přidat svoji zprávu.

 
 
 
 
Označené * musí být vyplněno.
191 entries.
Ladislav N wrote on 13.10.2020:
Je to pěkný dokument, jen Vás čeká ještě hodně práce než to bude celé hotové a opravené. I tak je to pěkné a poučné. Zkuste se obrátit více na veřejnost, je mezi námi spousta ochotných odborníků kteří Vám nejen poradí zašlou i své fotky ptáků i s komentářem. I tak dík za záslužnou a pěknou práci.
Milan wrote on 19.9.2020:
Dobrý den , prosím opravte si fotku u orla skalního.Máte tam orla stepního .Skalák vypadá jinak.Mějte se Milan
Miki wrote on 16.9.2020:
Opravdu pěkné....Dík
mirck wrote on 15.9.2020:
Díky, je to dílo trvalé hodnoty.
Richard wrote on 28.7.2020:
Krásě udělané, akorát jsem nenašel konipasy a skřivany, které patří mezi nejznámější po vrabcích, sýkorách a pěnkavách
Jirka wrote on 26.7.2020:
Krásně provedené Aleši. Mně hlavně zaujaly hlasy ptáků, podle nichž se mi podařilo identifikovat Střízlíka obecného, který mně obšťastňoval svým zpěvem každé ráno při nedávném pobytu u Křivoklátu. Díky a přeji mnoho zdaru při dalších úlovcích z přírody. Zdraví Vás Jirka
Eva wrote on 18.7.2020:
Dobrý den, jsem nadšená! Přesně tohle mi chybělo, když jsem tápala, co vidím a slyším za ptáčka. Nádherné provedení, za kterým se jistě skrývají hodiny a hodiny pečlivé práce. Děkujeme!
Josef Gall wrote on 7.7.2020:
Časově i vědomostně náročné, aby se pořídily takové krásné snímky i zvukový doprovod.
Karel wrote on 7.7.2020:
Děkuji je to moc pěkné
Iva wrote on 7.7.2020:
Moc zdravím a děkuji za krásnou prezentaci ,již budu vědět,kdo nás svým zpěvem provází na zahradě po celičký den:-)
Zdeňka wrote on 30.6.2020:
Velice děkuji za tuhle úžasnou prezentaci. Krásné fotky i zvukové záznamy.
Stanislav Sedliský wrote on 29.6.2020:
Děkuji, za ta k obrovskou práci. Chtěl jsem si po letech poslechnout skřivana. Ten je natolik vzácným, že se Vám jej nepodařilo zdokumentovat.
Josef Janiczek wrote on 19.6.2020:
Moc a moc hezký lexikon ptáků. Já jsem hledal ptaka jménem Chřastal. Vím, že tohoto ptáka najít je velký problém. Já jsem ho tady na loukách měl asi před dvěma roky. Od te doby jsem ho neslyšel.
Tomáš Kunca wrote on 19.6.2020:
Dobrý den, hezký web a hezké fotografie. Jen doporučuji v Lexikonu ptáků u orla skalního změnit fotografii. Na použité fotce je totiž orel stepní. Hezký den
Petr Hošinský wrote on 15.6.2020:
KLOBOUK DOLU ZA TUTO MRAVENČÍ PRÁCI. PŘÍRODA BYLA A JE PRO MĚ VŠÍM A TO CO JE VE VZDUCHU NA ZEMI, POD ZEMÍ , NA ROSTLINÁCH, NA VODĚ I POD VODOU A HODNĚ JSEM AMATÉRSKY FOTOGRAFOVAL.NYNÍ UŽ MOHU JEN POSEDÁVAT POLEHÁVAT, ALE VŽDY KDYŽ JSEM V DOSAHU PŘÍRODY SNAŽÍM SE SEM TAM NĚCO VYFOTIT, NATOČIT A ODHADUJI JAKÉHO ZROVNA SLYŠÍM PTÁČKA. VAŠE PRÁCE MI V TOM NESMÍRNĚ POMŮŽE. DĚKUJE A HODNĚ ÚSPĚCHŮ PŘEJE PETR Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC
Jana wrote on 9.6.2020:
Dnes jsem dostala odkaz na Vaše stránky. Moc pěkné a děkuji, že se o ně s námi dělíte. Upoutala a zaujala mě krajina č.47, ze které cítím vůni spadlého listí a slyším jemně zurčící vodu. Z ostatních se mi líbí č.12. Miluji siluety stromů bez listí, jsou krásné. Vaše snímky promlouvají. Přeji hodně štěstí a mnoho dalších vydařených záběrů. Odkaz přepošlu dále.
Majka wrote on 7.6.2020:
Díky, Aleši, za nádherné fotky přírody. Ptáci jsou úžasní. Taky fotím a vím, jak je obtížné natrefit na hledaného ptáčka, vyčkat na něj a zmáčknout spoušť v pravý okamžik. Je za tím spousta času, trpělivosti a nadšení. Takže moc oceňuji a fandím Vám do dalších let. Máte život před sebou, tak ať se Vám co nejvíc daří!
Jiří Mareš wrote on 7.6.2020:
Krásné stránky, Aleši, gratuluji ke skvělé práci. Snímky ptáků a jejich hudební projevy jsou zřetelné a čisté. Nenašel jsem slavíka, u nás ve čtvrti Plzeň - Zadní Skvrňany je slavíků každoročně několik, sami ornitologové si lámou hlavu, proč zrovna tady. Ať se Vám dobře daří a zápal Vás neopouští. Zdravím, JM.
Marcel wrote on 4.6.2020:
Dobry den /Ahoj Alesi, Pekne stranky. Jsme diky nim identifikovali na zahrade rehka domaciho 🙂 Premyslime, ze ptakum udelame nejake budky aby k nam letali. Nebudete stranky rozsirovat o to co pro ptaky delat aby byli na nasich zahradach? Marcel
Aleš wrote on 20.5.2020:
Dobrý den, děkuji všem za Vaše vzkazy. Moc mě to těší 🙂 Hano, něco takového jsem ještě neviděl. Ale vím, že straky jsou agresivní a útočí na jiné ptáky. Určitě bych proti nim také zakročil.